Kadlec elektronika - výrobce elektronických zobrazovacích systémů

Novinky

Nové vyvolávací systémy České pošty

Naše společnost modernizuje vyvolávací systémy instalované na pobočkách České pošty.
Nové moderní systémy dále rozvíjejí možnosti již provozovaných a dosud fungující instalací předcházející generace vyvolávacích systémů Kadlec-elektronika dlouhodobě sloužících na pobočkách České pošty. Přizpůsobují obsluhu klientů novým požadavkům a nárokům na moderní, rychlou a pohodlnou obsluhu.
Z nejvýraznějších novinek uveďme možnost načítání čárového kódu zásilek, jazykovou lokalizaci, online objednání se na pobočky, rozšířenou spolupráci s poskytovateli doplňkových služeb a celkovou úpravu vzhledu vyvolávacího systému.

Modernizace probíhá v jednotlivých krocích, po pobočkách, a již proběhla na klíčových a nejvytíženějších...

Praha 1 - Nové Město, Jindřišská
Praha 412 - Modřany, Sofijské náměstí
Praha 6 - Dejvice, Kafkova
Praha 82 - Kobylisy, Burešova
Litoměřice 1 - Předměstí, Na Valech
Jablonec nad Nisou 1, Liberecká
Znojmo 2, Dr. Milady Horákové
Ostrava 9, Mariánské náměstí
Valašské Meziříčí 1, Poláškova
Kroměříž 1, Spáčilova
...

Více o novinkách se dočtete na stránkách České pošty.

Rozšířené on-line služby navazující na vyvolávací systémy naleznete na stránkách www.postaonline.cz

On-line objednávka na pobočky České pošty (návod)

Nová řada kompaktních vyvolávacích systémů

Společnost Kadlec - elektronika, s.r.o. uvedla na trh zcela novou řadu produktů navazující na úspěšné produkty rozsáhlých vyvolávacích systémů.

Jedná se o vyvolávací systémy řady KOMPAKT.

Kompaktní bezdrátové provedení umožňuje mobilní a velmi snadné a rychlé využití vyvolávacího systému; a to všude tam, kde je potřeba obsloužit tvořící se frontu klientů.

Více informací o systémech řady KOMPAKT se dočtete ZDE.

 

 

Zlatý erb 2013 pro MěÚ Tišnov za vyvolávací(rezervační) systém Kadlec - elektronika

 
      

Město Tišnov zvítězilo v krajském kole soutěže "Zlatý erb 2013" v kategorii „Elektronická služba“.

Rezervační systémem MěÚ Tišnov, realizovaný službou WebC@ll společnosti Kadlec - elektronika je součástí vyvolávacího systému Call 250-V.

Tímto MěÚ Tišnov postupuje do celostátního kola, jehož vyhlášení proběhne v Hradci Králové na konferenci ISSS 8.-9.dubna  2013

Čtěte také:

Zlatý erb

Jihomoravský kraj

Město Tišnov

Napájení displejů po Ethernetu dle normy IEEE 802.3

Firma Kadlec-elektronika, s.r.o. aktuálně rozšiřuje svoji nabídku o displeje s podporou napájení PoE (Power over Ethernet) dle standardu IEEE 802.3.

Napájení spotřebičů po Ethernetu se v poslední době začíná těšit velké oblibě a podporuje ho stále více výrobců komponentů datových sítí. Nesmíme však zaměňovat komponenty využívající volných párů u FTP kabelů v sítích 10/100Mb k přivedení napájení ke spotřebiči se standardem IEEE802.3, který přesně definuje požadavky na napáječ a spotřebič.  Pro obě technologie se někdy používá označení PoE, což může být pro uživatele matoucí.

Nové displeje s podporou standardizovaného PoE od firmy Kadlec-elektronika, s.r.o. jsou určeny pro uživatele, kteří budují svoje datové sítě ve standardu 10/100/1000Mb s ohledem na maximální spolehlivost a univerzálnost. V takové síti pak přesun vyvolávacího systému do jiné kanceláře znamená jen přepojení displeje na jinou datovou zásuvku. Jednoduché, že?

Norma IEEE802.3 současně řeší také případy, kdy je do datové zásuvky zapojen spotřebič, který PoE nepodporuje. V takovém případě se napájení neaktivuje. Druhým případem je situace, kdy nastane přetížení, například v důsledku zkratu ve spotřebiči. I v tomto případě dojde k odpojení napájení bez rizika poškození datových kabelů.

Ekonomické hledisko rovněž stojí za povšimnutí. V první řadě odpadají náklady na budování silových rozvodů. U přepážkových displejů, které, jak název napovídá, se používají u každé přepážky tak dochází k úspoře nemalých finančních prostředků. Dále dochází k soustředění veškerých napájecích zdrojů do rozvoden nebo rackových skříní. Tím se zjednodušuje  servisovatelnost a údržba vyvolávacího systému. 

Vyvolávací systém a zejména pak jeho pokrokové varianty by neměly zůstat bez povšimnutí u žádného prozíravého manažera. Přímé finanční úspory a časové úspory v oblasti lidských zdrojů jsou zde více než zřejmé.

Máte dotazy? Potřebujete pomoc nebo radu?
Zavolejte nám!
+420 547 425 811

Nezastihli jste nás? Anebo upřednostňujete, abychom vám zavolali my?

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a my vám zavoláme zpět.